444 0 600
İç Hastalıkları

Misyonumuz, İç Hastalıkları  alanı ile ilgili her konuda klasik bilgi, deneyim ve birikimlerimize güncel ve modern bilgi ve teknikleri de katarak evrensel değerler ışığında tıpta uzmanlık ve lisans öğrencilerimize çağdaş standartlarda  İç Hastalıkları  eğitim ve öğrenimi vermek, üstün nitelikli, hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, sorumluluklarının bilincinde ve bunların gerektirdiği uygulamaları bilen İç Uzmanları ve Tıp Doktorları yetiştirmek, dünya tıp bilimine katkı sağlayan araştırmalar yapmak ve hastalarımıza şefkatli yaklaşımla beraber yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunmaktır.

Dragos Ünitemizde aktif olarak mesai içi ve mesai  dışı  saatlerde iç hastalıkları aktif olarak poliklinik hizmeti verilmektedir. Haftanın belli günlerinde yan dal hekimlerimiz  hizmet vermektedir.

İç Hastalıkları Anabilim Dalımızda sabah ve akşam vizitleri düzenli olarak yapılmaktadır.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesinde dâhili hastalıklarının teşhis ve tedavisinde kullanılan en modern tıbbi cihazlar ve tedavi yöntemleri ile bizlere başvuran hastalarımızın şikâyetlerine çare aranmakta ve tıbbi çözümler uygulanmaktadır.

İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında mesai içi ve mesai dışı saatlerde poliklinik hizmeti ve kliniklerde yatan hastalara kesintisiz hizmet verilmektedir.

Nefroloji Bilim Dalımızda poliklinik, klinik ve dializ hizmetleri ile nefrolojik hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Aynı zamanda yan dal eğitimi  ve dializ sertifikası veren bir merkezdir. Dragos Ünitemizde haftada 2 gün (Cuma, Cumartesi) hizmet vermektedir.

Onkoloji Bilim Dalımızda onkolojik hastalıkların ( Akciğer kanseri, Meme kanseri, Kolorekral kanserler, Pankreas kanseri  ve tüm kanserlerin) tedavileri en güncel yaklaşımlarla yapılmaktadır.Dragos Ünitemizde haftada 4 gün saat 16:00 dan itibaren hizmet verilmektedir

Endokrin ve Metabolizma Bilim Dalımız  diyabet polikliniği  ve endokrinoloji polikliniği olarak hizmet vermektedir. Burada Endokrinolojik hastalıkların (Diyabet, Tiroid Hastalıkları, Hipofiz Hastalıkları, Böbreküstü Bezi Hastalıkları, Büyüme ve Gelişme bozuklukları vs) tanı ve tedavisi yapılmaktadır.


Prof.Dr.
Aclan ÖZDER (Aile Hekimliği)
İç Hastalıkları
Dr.Öğr.Üyesi
Ahmet Adil ÇAMLI
İç Hastalıkları
Dr.Öğr.Üyesi
Abdüsselam ŞEKERCİ
İç Hastalıkları
Dr.Öğr.Üyesi
Zeyneb İrem YÜKSEL SALDUZ (Aile Hekimliği)
İç Hastalıkları
Dr.Öğr.Üyesi
Muhammed TUNÇ
İç Hastalıkları
Uzm.Dr.
Şerife DEĞİRMENCİOĞLU TOSUN
İç Hastalıkları
Uzm.Dr.
Yasin Baki BAYDAŞ
İç Hastalıkları
Dr.
Diana Carolına DEMİRTAŞ
İç Hastalıkları