444 0 600

Başka bir hastanedeki hastamı hastanenize yatırmak istiyorum, ne yapmam gerekir ?

Yattığı hastaneden hastalığını ve genel durmunu bildirir epikriz raporu ile birlikte ilgili bölüme başvurunuz. Hastanızın durumuna uygun bakım şartları sağlanabiliyorsa hastanız ilgili klinik tarafından kabul edilecektir. Hastanızın kabul edileceği onayından sonra hastanızı kabul edilen kliniğe getirebilirsiniz.


Hastanenizde yatan hastayı başka bir hastaneye nakletmek istiyorum, Ne yapmam gerekir ?

Klinik hekimiyle hastanın naklinin uygun olup olmadığına dair bilgi almanız ve gerekli belgeleri imzalamanız gerekmektedir. Hastanızın nakli uygunsa; nakletmeyi düşündüğünüz hastane ile görüşüp hastanızın kabulü ile ilgili mutlaka onay alınız.


Hastanenizde halka yönelik bilgilendirme seminerleri yapılıyor mu ?

Her Salı (diabet) şeker hastalarına yönelik eğitim yapılmaktadır. Her ayın 15'i ile 20'si arasında sigara bırakma seminerleri olmaktadır. Ayrıca her ayın son pazartesi günü 15-16 arasında konferans salonumuzda değişik konularla ilgili olarak hasta bilgilendirme toplantıları yapılmaktadır. Bunların dışında kanser haftası, organ bağış haftası vb. belirli günlerde önceden duyurulmak kaydıyla eğitimler planlanmaktadır. Web sayfamızın duyurular bölümünden bilgi edinebilirsiniz.


Cumartesi,Pazar ve Geceleri hastanenize başvurabilir miyim ?

Hastanemizde Poliklinik hizmetleri hafta içi 08.00 - 19.00 saatlerinde, Cumartesi günleri 08.00 - 14.00 saatlerinde hizmet vermektedir. 
Poliklinik hizmetlerinden faydalanabilmek için randevulu bir şekilde gelmeniz gereklidir. Randevunuzu https://randevu.bezmialemhastanesi.com/ sayfasından yahut 444 0 666 numaralı Çağrı Merkezimiz aracılığıyla alabilirsiniz.
Aynı zamanda Acil Servis muayene hizmetimiz 7/24 devam etmektedir.


Birimlerinizin telefon numaralarına nasıl ulaşabilirim ?

Birim telefon numaralarına http://bezmialemhastanesi.com/tr/Sayfalar/telefon-rehberi.aspx linkinden veya 0212 453 1700 numaralı Hastanemiz Santral numarasından ulaşabilirsiniz.


Ne tür sağlık hizmetleri veriyorsunuz ?

Mevcut kliniklerim kapsamında acil, ayaktan ve yatarak muayene tetkik tedavi, ameliyat,fizik tedavi gibi tüm hizmetler.


Hastanenizde yatan hastamıza telefonla ulaşmak mümkün mü ?

Hastanızla telefon görüşmeleri ilgili servisin dahili hattından saat 17:00 ' den sonra 22:00 'a kadar yapılabilir.

Yoğum bakım servisinde boş yatak olup olmadığını nasıl öğrenebilirim ?

İlgili yoğun bakım bölümü aranarak sevk edilecek hastanın durumu belirtilir. Hastanın durumuna uygun yatak olup olmadığı öğrenilebilir. Sevk edilecek hastanın durum bildirir raporuyla ilgili yoğun bakım bölümüne müracaat edilebilir.


Online randevu sayfanız, yeni gün randevuları için ne zaman güncellenmektedir?

Her gece 00:00 da online randevu sayfamız güncellenmekte olup yeni günler için boş randevular açılmaktadır.

Hastanenize kimler başvurabilir ?

Ücretli SSK (çalışan, hak sahibi ve emeklileri) Bağ-Kur (hak sahibi ve emeklileri) Emekli Sandığı (emekli ve hak sahipleri) Devlet Memurları (çalışan ve hak sahipleri) Yeşil Kart Sağlık Bakanlığına bağlı hastanelerden sevk işlemini yaptırmak şartıyla başvurabilirler. Daha ayrıntılı bilgi için : 0 212 453 0 453  numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Aynı zamanda sağlık güvencesi olmayan ve Yabancı uyruklu hastalarda kurumumuza başvuruda bulunabilirler.


Hastanenizde hangi bölümler vardır ?

Bölümlerimiz için tıklayınız.​